Právní služby

V životě každého z nás přijde doba, kdy potřebuje využít právních služeb. Jsem připraven vám nabídnout právní pomoc a vyřešit tak vaše problémy. Nevíte-li si rady, neváhejte a kontaktujte mě.

Práva spotřebitele

Specializuji se především na reklamace ojetých vozidel a reklamace ve stavebnictví. Spolupracuji s odborníky, kteří prověří technický stav vozidla, určí, zda se jedná o vady, nebo jde o běžné opotřebení. V případě potřeby vypracují znalecký posudek. Poté se dohodneme, jak dále postupovat a Váš problém optimálně vyřešit.

Právo politických stran a spolků

Chystáte se založit politickou stranu či spolek? Zastoupím vás ve veškerých právních úkonech a samozřejmě připravím potřebné podklady pro jejich založení.

Občanské a obchodní právo

Zastupuji své klienty v občansko-právních sporech jak před soudem, tak i mimo něj. Zároveň zastupuji podnikatele a pomáhám jim s problémy související s jejich podnikatelskou činností.

Trestní právo

Jste podezřelí nebo Vás obvinili ze spáchání trestného činu a potřebujete obhájce? Byli jste poškozeni trestným činem? Kontaktujte mě.

Rodinné právo

S novým občanským zákoníkem přišly změny i v rodinném právu. Spory v tomto odvětví bývají bolestné pro obě strany. Snažím se proto je zbytečně neprodlužovat a dosáhnout co nejlepšího kompromisu pro obě strany.