Loading...

Ceník

30 MINUTOVÁ KONZULTACE ZDARMA

Nemusíte se bát přijít k nám probrat Váš právní problém, prvních třicet minut konzultace Vás nebude nic stát. V rámci první schůzky nám řeknete, s jakou záležitostí potřebujete pomoci. A my Vám nastíníme, jak Vám v této věci můžeme pomoci a jaké kroky je v rámci zahájení spolupráce potřebné udělat.

Domluvíme se také zároveň na tom, jaká bude záloha na právní služby a většinou jsme schopni také v hrubých obrysech odhadnout, kolik času nám případ zabere a s jakou orientační cenou můžete počítat. Další běžné otázky vztahující se nejen k cenám našim služeb najdete v sekci Časté dotazy. Naši právní specializaci zase naleznete v sekci Služby.

JAK ÚČTUJEME NAŠE SLUŽBY ?

Existují tři způsoby účtování našich služeb. Volba konkrétního způsobu záleží na právní záležitosti, kterou potřebujete řešit, na vzájemné dohodě a dlouhodobosti naší vzájemné spolupráce.

Časová odměna

Základní cena je 2000 Kč za hodinu

Tento způsob účtování vychází z množství času, kterým reálně strávíme poskytování služby.

Fixní odměna

Neúčtujeme hodiny

Pro určité záležitosti účtujeme předem domluvenou pevnou částku, za kterou Vaši věc vyřídíme.

Paušální odměna

Dlouhodobá spolupráce

Klient v pravidelných intervalech (např. kvartálně) platí předem dohodnutou částku a my řešíme právní problémy dle jeho potřeb.

Nejsme plátci DPH.

PŘÍKLADY CEN

Pro Vaši ještě lepší představu o našich cenách zde uvádíme příklady cen za běžné právní záležitosti, které běžně řešíme.

  • jednoduchá darovací či kupní smlouva - cca. 8000 až 13000 Kč (plus poplatky katastru)
  • jednoduchý nesporný rozvod, kdy se manželé na všem dohodnou - úvodní konzultace, sepsání návrhu na rozvod a dohody o vypořádání společného jmění manželů: cca. 8000 až 10000 Kč (bez soudního jednání)
  • založení společnosti s ručením omezeným - od cca. 10000 Kč (bez poplatků – notář atd.)
  • vypracování právní analýzy (posouzení konkrétního problému v rámci občanského, správního či trestního práva) - od cca. 5000 Kč