Loading...

Služby

Poskytneme Vám rádi právní konzultaci, připravíme Vám potřebné smlouvy, listiny či jiné právní dokumenty, zastoupíme Vás při vyřizování reklamací, sporu se zaměstnavatelem, v jednání s úřady a v neposlední řadě v rámci soudním sporu.

Právní služby poskytujeme fyzickým osobám, obchodním společnostem, družstvům, SVJ či například spolkům. A jelikož provozujeme generální praxi, můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv právním problémem. Pokud by přece jen šlo o hodně „exotický“ právní problém, upřímně Vám to sdělíme a pokusíme se Vám doporučit odborníka pro danou oblast.

V rámci poskytování našich služeb vždy klientovi nabízíme fér řešení, které je pro něj nejvýhodnější. Nenutíme klienta se soudit za každou cenu ani dále investovat do „ztraceného“ sporu. Ve většině případů je často levnější a rychlejší se s protistranou dohodnout, s čímž Vám rádi pomůžeme. Pokud je ale případ nutné dostat k soudu, jsme v tom velmi dobří a máme dlouholeté zkušenosti. Více o nás zjistíte v sekci Kdo jsme.

NAŠE SPECIALIZACE

Dopravní nehody

Jste poškozený a chcete chránit svá práva proti viníkovi dopravní nehody nebo například ve sporu s pojišťovnou o škodě? Nebo jste dopravní nehodu způsobili a chcete od nás pomoci s řešením dopravního přestupku? Tak či tak, pomůžeme Vám…

Nákupy ojetých vozidel

Na straně kupujícího i prodávajícího řešíme reklamace při nákupech ojetin, jednáme s autobazary a autoservisy. Spolupracujeme s odborníky, kteří prověří technický stav vozidla, a určí, zda se jedná o vady, nebo jde o běžné opotřebení. V případě potřeby vypracujeme znalecký posudek.

Odborníci na dopravu

Ve záležitostech týkajících se dopravy, nehod a automobilů dlouhodobě spolupracujeme s odborníky – strojním inženýrem Ing. Alešem Zichem (www.autoaz.cz) a strojním inženýrem a soudním znalcem pro obory dopravy, strojírenství a ekonomiky Ing. Vladimírem Tylšarem (www.nehody.net)

Spotřebitelské právo

Máme dlouhodobé zkušenosti s reklamacemi zboží a služeb. Nejste spokojeni s výsledkem práce stavební firmy? Úspěšně se zabýváme také reklamacemi ve stavebnictví.

Právo nemovitostí

Sepisujeme všechny typy smluv (kupní, darovací, nájemní atd.). Jednáme za Vás při prodeji či koupi nemovitosti a poskytujeme advokátní úschovy.

Trestní právo

Zastupujeme poškozené i obviněné. Dohlížíme na to, abyste využili všech práv, které Vám zákon dává.

Právo společností

Založíme vaši společnost, připravíme stanovy a další dokumenty na míru Vašim potřebám.

Právo spolků a společenství vlastníků jednotek

Řešíme zakládání i běžný chod spolků, jednáme s jednotlivými členy i s úřady.

Správní právo

Vyjednáváme s úřady, řešíme přestupky.

POPTEJTE NAŠE SLUŽBY